Hakkımızda

Kardelen olarak 1992 yılından bu yana toplam kalite anlayışı, müşteri memnuniyeti, yenilikçilik ve dürüstlük değerleriyle İŞ ELBİSELERİ, İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ ve İŞ AYAKKABILARI alanında çalışıyoruz.

 Kardelen, Tokat - Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikasında seri üretim imkânı sayesinde yıllık 1.000.000 adet İŞ ELBİSESİ üretimi yapmaktadır. Kurumumuz ISO 9001:2008 Kalite Belgesine, OEKO-TEX Belgesine, EN ISO 11612:2015 Isıya ve Aleve Karşı Koruma Sağlayan Giysi Standardına sahiptir.

 Kardelen, İstanbul (Dudullu - İkitelli), Kocaeli (Gebze - İzmit)’de bulunan mağazalarında ürünlerinin sunum ve satışını yapmaktadır. Ayrıca gelişmekte olan ihracat ağı ile (ALMANYA,  FRANSA, İSVİÇRE, AZERBAYCAN, KAZAKİSTAN, TACİKİSTAN, IRAK, KATAR, RUSYA, FİLDİŞİ, GABON, LİBYA vb.)  sektördeki yerini güçlendirmeye devam etmektedir.

 İstikrarlı büyüme grafiği, etkili satış ve pazarlama ağı, dinamik yapısı, güçlü, tecrübeli ve uzmanlaşmış kadrosu ile iş elbiseleri ve iş güvenliği sektöründe trendleri takip eden değil, takip edilen firma olmanın haklı gurunu yaşamaktadır.

 Kardelen’in size özel sunduğu hizmetler;

  • Size Özel Ürün Tasarımı: Şirketinizin kurumsal kimliğine uygun konforlu ve dayanıklı size özel iş kıyafetleri tasarlıyor ve üretiyoruz.
  • Kurumsal Renklere Göre Ürün Üretimi: Şirketinizin kurumsal renklerini iş kıyafetlerinize yansıtıyoruz.
  • Teknolojik Üretim: Son teknoloji makineler ve yüksek kaliteli işçilik ile ürünlerimizin kalitesini arttırıyoruz.
  • Baskı: Markanızı ve logonuzu iş elbisenize taşımak için son teknoloji baskı ve nakış tekniklerini sizlerle buluşturuyoruz.
  • Nakış: Logonuzun yer aldığı kaliteli iş elbiselerinizle markanızın reklamını yapar, bilinirliğinizi arttırırsınız.
  • Satış Sonrası Destek: Satış sonrası iletişim ve destek hizmetimiz ile sürekli yanınızdayız.