Baskılı İş Elbisesi Mi? Nakışlı İş Elbisesi Mi? Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Önemli Madde

Baskılı İş Elbisesi Mi? Nakışlı İş Elbisesi Mi? Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Önemli Madde

Kardelen’de her sektör ve iş için bir iş kıyafeti bulunur. Bu iş kıyafetlerini özelleştirmek isteyen firmalara logo ve markalarını iş kıyafetlerine taşımalarına olanak sağlayacak son teknoloji, modern baskı ve nakış seçenekleri sunuyoruz. Değişik baskı ve nakış seçenekleri ile marka ve logolarınızın doğru yansıtılması için ekstra özen gösteriyoruz. Bu haftaki yazımızda baskılı iş elbisesi mi, nakışlı iş elbisesi mi tercih etmeli noktasında size çeşitli bilgiler sunacağız.

1. İş Kıyafeti Üzerine Uygulanan Marka ve Logonun Uzun Ömürlülüğü

Bu madde en başında bir iş kıyafetini nasıl kullanmalıyım sorusunun da cevabıdır. İş kıyafetinizin uzun ömürlü olması için öncelikle yıkama talimatına bağlı kalmak zorundasınız. Her kumaş farklı özellikte olduğu için yıkama talimatına uygun yıkama yapmak iş elbiselerinizin ömrünü uzatacaktır. Renk atması, yıpranma ve dikişlilerin sökülmesinin en önemli nedeni yanlış yıkama talimatıdır. Bu sebeple baskılarda yanlış yıkama sonucunda atabilirken, nakışların renkleri solabilir. Hem nakışlı hem de baskılı iş elbiseleriniz için yıkama talimatına uyduğunuz müddetçe marka ve logolarınız uzun ömürlü olacaktır.

 

 

2. İş Elbisenize Uygulatmayı Düşündüğünüz Yöntemlerin Çok Yönlü Olması

Logo veya markanın iş kıyafetine uygulanması konusunda baskı ve nakış çeşitleri arasından en uygununun seçilmesi gerekir. Her logo ve markanın farklı olduğunu, her birinin ayrı renk ve tasarıma sahip olduğunu aynı zamanda firmaya bilinirlik noktasında hizmet ettiğini düşünürsek doğru baskı ve nakış uygulamasının ne kadar önemli olduğunu görebiliriz.

Nakışlı iş elbiseleriniz için 9 renge kadar marka ve logo oluşturabilirsiniz. Marka ve logonuzda kullandığınız renklerin seçeneği konusunda ise bir sınırlamanız yoktur. Kardelen’de marka ve logonuzun iş kıyafetine işlenmesi konusunda renk sıkıntısı yaşamazsınız. Doğru nakış tekniği ve çeşitleri için www.kardelentekstil.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Baskılı iş elbiseleriniz için 7 renge kadar marka ve logo oluşturabilirsiniz. Renk kartelamızdan 1000 renk türünde marka ve logolarınız için renk tercihi yapabilirsiniz. Renk geçişinin fazla ve karmaşık olduğu marka ve logolarınız için flok ve dijital baskı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca flok ve dijital baskı seçeneğinde, marka ve logolarınızı mat ve parlak olarak tercih etme imkânı da elde edersiniz. Logo veya markanız 1 ila 3 renk arasında ise serigrafi baskıyı tercih edebilirsiniz.

3. Farklı İş Kıyafetleri ve Kumaş Türlerine Göre Baskı Seçenekleri

Farklı baskı ve nakış yöntemlerini sunmamızın ana sebeplerinden biri, belirli tekniklerin belirli iş kıyafetlerinde ve kumaşlarda daha iyi durmasıdır. Koruyucu iş kıyafetiyüksek görünümlü iş kıyafetleri ve iş güvenliği malzemelerinde kullanılan kumaşlar ve malzemeler farklı olduğu için farklı tekniklerin kullanılması gerekebilir. Seçtiğiniz iş kıyafeti ve kişisel koruyucu donanıma uygun nakış ve baskı tekniği konusunda kararsız kalırsanız, Kardelen’deki tecrübeli ekibimiz size yardım etmek konusunda her zaman hazırdır.

4. İş Kıyafetine Uygulanacak Logo ve Marka Tasarımının Karmaşıklığı

Logo, marka ve sloganlarınızın tercih ettiğiniz iş elbiselerinizde olabildiğince kusursuz durmasını önemsiyoruz. Bu sebeple üretime geçmeden önce grafik tasarım ekibimizle marka ve logolarınızı derinlemesine inceliyoruz. Onay verdiğiniz tasarımla birlikte üretime geçiyoruz. Renk geçişi ve tasarım karmaşıklığının fazla olduğu marka ve logolar için dijital baskı ve flok baskı seçeneklerini öneriyoruz.

5. Tercih Edilen İş Kıyafetinin Sipariş Miktarı

Sipariş miktarına ve tercih edilen iş kıyafetine göre en uygun fiyatlı baskı ve nakış yöntemini tercih edebilirsiniz. Fazla adetli siparişlerinizde dijital, flok, transfer ve serigrafi baskı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Az adetli ürünler için fleks baskıyı tercih edebilirsiniz.

İş kıyafetinin nihai amacı konusundaki karışıklık, vermek istediğiniz sipariş miktarı, marka ve logonuzun tasarım karmaşıklığı ve kafanızdaki diğer sorular için alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile iletişime geçerek hepsini kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. Baskı, nakış, grafik tasarım ve satış ekibimiz ile birlikte iş elbiseleri ve iş güvenliği malzemelerinizde istediğiniz her şeyi gerçekleştirmek için www.kardelentekstil.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.