Şirketiniz İçin Özel Tasarım Sweat ve T-shirt Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Önemli Madde

Sweat ve t-shirtler, çalışanlarınızın rahat etmesini sağlayacak klasik bir çalışma görünümü sunmasının yanı sıra işletmenin çalışanları için tek tip görünüm uygulamasında iş kıyafetleri arasında en popüler seçeneklerden biridir.  Çalışanların hem rahatça çalışmasına hem de profesyonel bir görünüm sergilenmesine olanak sağlar. Bu haftaki yazımızda iş sweat ve t-shirtleriniz satın alırken dikkat etmeniz geren 5 önemli maddeye değinilecektir.

Sweat ve T-shirt en çok tercih edilen giysilerin başında gelmektedir. Şirket tanıtımlarında, her mevsimde ve sektörde tercih edilen sweat ve t-shirtler iş elbiselerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

 

Sweat uzun kollu olmasından dolayı daha çok kış aylarında tercih edilirken, t-shirt kısa kollu olmasından dolayı daha çok yaz aylarında tercih edilmektedir. Ancak kullanım alanlarının çok geniş olmasından dolayı bazı firmalar mevsimi dikkate almadan çalışma alanlarında sweat ve t-shirtleri tercih edebilmektedirler.

1. Doğru Tasarlanmış İş Kıyafeti

Marka ve markalaşmaya önem verilen bu çağda firmayı öne çıkaracak en doğru tasarımın seçilmesine özen gösterilmelidir. Örneğin tanıtım amaçlı üretilen bir özel tasarım iş kıyafetinin kullanıcılar tarafından giyilmemesi hatta çirkin ve saçma bulunması firmalar tarafından en son istenen durum olacaktır. İş elbiselerinde uzman bir ekiple çalışmak sizi bu yükten kurtaracaktır.

2. İş Elbiselerinde Doğru Renk Seçimi

Firmanın kurumsal rengini yansıtacak, çalışanları giydiklerinde mutlu edecek veya reklam faaliyetlerinde insanların sevebileceği renk tercihleri analiz edilmeli, doğru renk seçimi yapıldığına emin olduktan sonra sweat ve t-shirt’ler satın alınmalıdır.

 

 

3. İş Elbisesinde Beden Uyumu

İş elbiseleri rahat ve konforlu olmalıdır. İş yaparken çalışanı rahatsız edecek kadar dar veya bol olmamalıdır. Çalışanların bedenleri doğru tespit etmeli ve iş elbisesinin alımına öyle karar verilmelidir.

4. İş Kıyafetleri Kaliteli ve Çalışılan İş Alanına Uygun Kumaştan Üretilmeli

Beden gücünü ortaya koyarak çalışmalarını yürütenlerin en çok dikkat etmeleri gereken konulardan biri kaliteli kumaş tercihidir. Çalışılan iş alanına göre iş elbisesi kumaş tercihi, iş kıyafetinin ömrünü uzatabilir. Çalışılan sektöre göre kaliteli, konforlu ve kullanışlı iş kıyafeti arıyorsanız bu konuda profesyonel bir firma ile çalışmalısınız. İş kıyafetleriniz konusunda sizi doğru yönlendirecek çalışma arkadaşlarımıza www.kardelentekstil.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

5. İş Elbiseleri Kalitesine Göre Uygun Fiyatlı Olmalıdır

Kalite ve konforu sizinle buluşturan Kardelen, uygun iş sweat ve t-shirt fiyatları ile de sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kardelen, iş sağlığı ve iş güvenliğini önemseyen firmalara ve kişilere dönem dönem sunduğu kampanyalar ve özel çözümleri ile birlikte müşterilerine büyük kolaylıklar sunulmaktadır.  Taksitli alışveriş imkânı ile birlikte iş kıyafetlerinizi, iş ayakkabılarınızı ve iş güvenliği malzemelerinizi çok daha rahat koşullarda elde edebilirsiniz. Siz de kampanyalarımızdan ve özel çözümlerimizden haberdar olmak için www.kardelentekstil.com.tr adresini ziyaret edin.